ŠVENTINIS LAIKOTARPIS SUNGAILIŠKIŲ BENDRUOMENĖJE
2020 m. sausio 13 d.

Adventas.... Susikaupimas, laukimas ir Šventų Kalėdų stebuklas. Apsisuko laiko ratas užbaigęs 2019 metus. Švenčių laukimo ir pasiruošimo nuotaikomis gyveno ir mūsų bendruomenė. Jau tapo gražia tradicija advento pradžioje prie bendruomenės namų papuošti eglutę, kuri visus džiugina iki pat Trijų Karalių. Šiais metais žaliaskarę mums dovanojo Sungailiškių kaimo gyventojas Kęstutis Bartušis, o ją parvežė ir prie bendruomenės namų ,,įkurdino“ Žydrūnas Liorančas, Egidijus Armonas ir Algimantas Šetkus. Ačiū jiems ir bendruomenės nariams, padėjusiems ją papuošti. Tai Jolantai ir Jonui Vasiliauskiams, Valdui ir Ramutei Rudžiams ir mažajam Martynui.

Gruodžio 10 d. vakare Sungailiškių kaimo bendruomenės namuose šurmuliavo edukacinės dirbtuvės – gaminome kalėdinę žvakę. Savo kūrybine patirtimi dalijosi viešnia iš Šilalės Daiva Kasiliauskienė. Smagu buvo pabūti kartu, pabendrauti, pasigaminti širdžiai malonų darbelį, kuriuo galėjome ne tik papuošti savo namus, bet ir kažkam padovanoti. O gruodžio 21 (šeštadienio) popietę Sungailiškių bendruomenės namų salė pilna vaikų klegesio. Į šventę ateinančius vaikučius ir jų tėvelius pasitiko Senelio pagalbininkai - Senis Besmegenis ir Nykštukas Tukas. Jie bendravo su vaikučias ir tėveliais, žaidė įvairius žaidimus ir šoko, kol atkeliavo taip ilgai lauktas Kalėdų Senelis su Snieguole. Kalėdų Seneliui, jo draugams ir visiems susirinkusiems dainavo ir muzikavo jaunieji mūsų ,,perliukai“ – Emilija ir Deividas Ambrozai. Vaikai kartu su Seneliu, Snieguole, Nykštuku ir Seniu Besmegeniu žaidė ir dainavo, ėjo ratelį, įdėmiai klausėsi deklamuojamų eilėraštukų. Išdalinęs dovanėles ir atsisveikinęs su visais Kalėdų Senelis su Snieguole iškeliavo.

Gruodžio 27 ir 30 dienomis lankėme savo bendruomenės senjorus ir negalią turinčius gyventojus. Ne tik sveikinome visus su Šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais, linkėdami jiems sveikatos, artimųjų meilės ir atjautos, Dievo palaimos, bet ir įteikėme po dovanėlę. Dovanėles paruošė Tauragės rajono savivaldybė. Nuoširdus ačiū bendruomenės narėms Irmai Jakutienei, Reginai Švatrinienei ir Raimondai Liorančienei, Editai Pužauskaitei ir Jolantai Vasiliauskienei už pagalbą organizuojant kalėdinius renginius.

Pagrindinis šventinių renginių rėmėjas – Tauragės rajono savivaldybė

Sungailiškių kaimo bendruomenės informacija.

Nuotraukos Tamaros Milūnienės ir Jolantos Vasiliauskienės.

Galerija